Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Акторка «Перших ластівок» Тая Щурук про різні гонорари: «Справа не в гендері»
Статтi

Акторка «Перших ластівок» Тая Щурук про різні гонорари: «Справа не в гендері»

Акторка серіалу «Нового каналу» «Перші ластівки» Тая Щурук (Альбіна Харткiпер у другому сезоні та Катя Щаслива у першому) розповіла про різну оплату праці серед акторського складу. У коментарі «Повазі» акторка сказала, що справа не у гендері.

«На жаль, мої слова неправильно трактували, адже тут справа не в гендері, а в політиці розподілу. Якщо ти не служиш в театрі, не закінчив виш — гонорар не буде великим, як би ти талановито не грав, і як би тебе не впізнавала публіка. Це політика країни в цілому: щоб мати вищу зарплатню, треба мати досвід і освіту», — прокоментувала Тая Щурук.

Тая Щурук у ролі Каті Щасливої

Нагадаємо, в інтерв’ю дівчина сказала, що «коли нам казали, що всі отримуватимуть однакові гонорари, я повірила, а виявилося, що платили різну зарплатню».

За словами акторки, вона отримувала менш як 5 тисяч гривень за знімальний день. Тоді як актор серіалу «Перші ластівки» Максим Девізоров (Денис Денисенко у першому сезоні та Назар Левицький у другому) сказав, що отримував за знімальний день близько 10 тисяч гривень.

Схожі записи

Чи йдуть жінки в Парламент-2014? Огляд списків партії «Народний фронт» та «Об’єднання «Самопоміч»

Як жінки йдуть до найвищих посад: виборчі технології та долання стереотипів

Вікторія Кобиляцька

Безробіття з жіночим обличчям: чи можливо подолати дисбаланс на ринку праці