Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Військова звинуватила офіцера у домаганнях та побитті
Статтi

Військова звинуватила офіцера у домаганнях та побитті

Військова Збройних сил України заявила, що її домагався та побив офіцер. Із цією інформацією вона звернулася до журналістки Ірини Сампан.

Заяву з прізвищами передали радниці з гендерних питань Головнокомандувача ЗС України Вікторії Арнаутовій, а також — до поліції.

Військова: «Він — офіцер, не міг так вчинити, а винна в усьому я»

Військова розповіла, що живе в казармі покращеного планування.

«У нашій кімнаті в той вечір заклинили двері, я йшла відкривати їх. А тут він — нетверезий, старший лейтенант. Почав до мене чіплятися, я відштовхнула його. Його це розізлило, він почав заламувати мені руки. Я опиралась, вирвавшись. Вхопила його за горло, щоб хоч якось показати, що я не піддамся», — розказує жінка.

Фото з допису Ірини Сампан

За словами військовослужбовиці, чоловік її відштовхнув.

«Він намагався це зняти на свій телефон. Я вибила телефон із усієї сили, телефон розбився. На мій крик підбіг черговий казарми. Але мій кривдник викрикнув: «Викликай ч/ч, бо я її заспокоїти не можу».

Я його намагалась попередити, що йому це так не минеться, він лиш сміявся, зателефонував ТВО командиру, майору. З його слів, у нас гучно грала музика, а він попросив, щоб ми зробили тихіше. Я нібито його не послухала і зав’язалась суперечка.

Майор вступився за нього, мене обізвав нецензурною лексикою. Мовляв, цей чоловік — офіцер, він не може так вчинити, а винна у всьому я. Сказав, що пошкодую про це», — розповідає жінка.

Військова каже, що просила направлення у шпиталь в санчастині. Але їй сказали розв’язувати всі питання через майора.

«Коли я звернулась до нього, він сказав: «Ідіть займайтесь своєю роботою». Вони вимагають, щоб я відшкодувала телефон, я погодилась, щоб лиш не чіпали мене», — розповідає вона.

Радниця командувача Сухопутних військ Збройних сил України Альона Шевцова повідомила, що розпочали службове розслідування.

Нагадаємо, наразі три жінки-військовослужбовиці заговорили публічно про сексуальні домагання. Лейтенантка Валерія Сікал розповіла, що її домагався командир військової частини. Підполковниця Збройних сил України Ольга Деркач заявила, що зазнала сексуальних домагань на службі від її керівника, обласного військового комісара. А військова медикиня Ірина Базикіна стала жертвою зґвалтування бойового командира.

Схожі записи

#ПроЩоВонаМовчить: у мережі запустили флешмоб про сприйняття «голосу жінки»

Осоромити своїм сексизмом

На козаку нема знаку?