Повага
Image default
Статтi

В Україні з’явилася перша команда черниць-пожежниць

В Україні запрацювала перша добровільна пожежна команда, в якій нестимуть службу черниці. Мова йде про черниць Свято-Троїцького Мотронинського жіночого монастиря у селі Мельники Медведівської сільської територіальної громади, що на Черкащині.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Команда складається з п’яти доброволиць. Це ігуменя Іларія, дві послушниці монастирю Лариса та Крістіна та дві водійки пожежного автомобіля.

Усі вони пройшли навчання, відпрацьовували вправи з бойового розгортання, подачі води та надання першої допомоги постраждалим.

Добровільна пожежна команда не лише дбатиме про безпеку самого монастиря, але також виїжджатиме на виклики у найближчих семи селах та двох селищах. Адже відстань до найближчої пожежної частини — близько 20 кілометрів.

Читайте також: Фізикиня, дзвонарка, кранова машиністка: як жінки розвінчують міф про «чоловічі професії»

Нагадаємо, нещодавно стартував спільний проєкт бази «‎Спитай жінку» та порталу добрих новин ШоТам. Він має на меті руйнувати стереотипи про «‎чоловічі професії». У межах проєкту можна буде побачити відеоісторії про експерток у найрізноманітнішіх сферах. Так, перший ролик розповідає про Марину Шквирю — рятівницю ведмедів.

Схожі записи

Протезистка з інвалідністю: як Наталя Клименко дарує людям упевненість, що інвалідність — не вирок

#ЖінкиДругоїСвітової: СФУЖО пропонує розповісти історії українських жінок на війні

Стажування для студентів/ок у Національному Демократичному Інституті Міжнародних Відносин