Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Українка Таню Муіньо — перша найкраща режисерка за версією UK Music Video Awards
Статтi

Українка Таню Муіньо — перша найкраща режисерка за версією UK Music Video Awards

Українка Таню Муіньо стала першою жінкою, яка отримала нагороду «найкраща режисерка» британської премії UK Music Video Awards.

Про це пише Music News.

Режисерка перемогла у двох категоріях: найкраща режисерка та найкраще міжнародне відео в жанрі соул/R&B за відео «Wild Side» для Normani та Cardi B.

Також її номінували на найкраще міжнародне відео в жанрі поп.

Раніше Таню Муіньо отримала премію MTV за найкращу режисуру відеокліпу для Lil Nas X. Кліп «Montero (Call Me by Your Name)» переміг в трьох із п’яти номінацій.

Роботу режисерки назвали «Відео року», а саму Муіньо відзначили в номінації «Найкраща режисура». Також кліп переміг у категорії «Найкращі візуальні ефекти».

«Кліп, як і пісню, хвалили та критикували за провокативний характер і теми, які вона зачіпає, зокрема релігію, сатанізм і ЛГБТ. Наприклад, у відео Lil Nas X подорожує пеклом і раєм, його зваблює змій, репер танцює на пілоні та розважається з дияволом, а наприкінці займає його місце на троні.

Назва ж пісні відсилає до фільму «Назви мене своїм ім’ям» (Call Me Be Your Name), а вихід кліпу Lil Nas X супроводив листом 14-річному собі», пише музичне видання «СЛУХ».

Тато режисерки — кубинець. У 1980-ті роки він приїхав до Одеси по обміну і залишився в Україні. Мама — українка. До шести років вона жила в Гавані.

Таню Муіньо знімала кліпи для MONATIK, Katy Perry, іспанської виконавиці Rosalía, британського музиканта Yungblud, американської реперки Cardi B та співачки Lizzo.

У документальному серіалі «СПАЛАХ» про нову українську культуру вона розказала, чому закордонні зірки люблять знімати в Україні. 

Схожі записи

ІРРП запрошує на тренінг “Гендерно чуйна журналістика”

Зеленський призначив чотирьох нових послів — серед них дві жінки

#шопосексизму: «Моя улюблена страшко» та УКУ