Повага
Статтi

У конкурсу «Честь професії» з’явилася нова номінація

Цьогоріч на тринадцятому конкурсі професійної журналістики «Честь професії» з’явилася нова спеціальна номінація – «Найкращий матеріал на тему прав жінок, дотримання гендерної рівності». Її впроваджено завдяки громадській організації «Жінки в медіа». 

ГО «Жінки в медіа» хоче відзначити внесок журналістів та журналісток у роботу з подолання гендерної нерівності у нашому суспільстві, особливо під час дії воєнного стану в Україні.

Із початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну ця тема стала ще більш актуальною. Не втрачають свого значення і ті матеріали про права жінок, що створені у мирний час.

Критерії: 

  • текстові, відео- та аудіоматеріали, створені в період з початку 2021 року по 30 травня 2022 року;
  • відповідність темі номінації;
  • повнота та розкриття теми;
  • коректна термінологія, відсутність гендерних стереотипів та сексизму.

До спеціальної номінації «Найкращий матеріал на тему прав жінок, дотримання гендерної рівності» може бути поданий той самий матеріал, що й до однієї з основних шести номінацій «Честь професії». Також можна подавати матеріал винятково в цю спеціальну номінацію.

У конкурсу «Честь професії» цьогоріч з’явилася нова номінація

Кількість матеріалів одного автора, поданих до спеціальної номінації, не може перевищувати трьох.

Склад журі:

Більше інформації про спеціальну номінацію «Найкращий матеріал на тему прав жінок, дотримання гендерної рівності»  шукайте тут.

Загальнонаціональний Конкурс професійної журналістики «Честь професії 2022» став можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проєкт «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.

Схожі записи

Жінка як секс-об’єкт: чому черкаський футбольний клуб вдався до об’єктивації

Ковальська справа – ремесло, яке не вимагає певної статі

Світлана Тихановська виїхала з Білорусі у Литву