Повага
Image default
Статтi

SafeUp: як користуватися додатком для захисту жінок?

В Україні почав працювати ізраїльський додаток SafeUp, який дозволяє жінкам допомагати одна одній у разі небезпеки. Додаток можна завантажити в App Store і Google Play

«9 років тому я була на вечірці та раптово помітила, що одна моя подруга зникла. Ми в паніці почали шукати її, піднялися нагору, почули її голос серед чоловічих голосів. Там ми побачили чоловіків та мою напівголу подругу, яка від них відбивалася. Побачивши нас, чоловіки втекли. Нам вдалося прийти вчасно та врятувати мою подругу тієї ночі», — розповідає співзасновниця SafeUp Нета Шрайбер.

Додаток безкоштовний, доступний для жінок будь-якого віку. Але захисницею, а тобто тією, хто готова прийти на допомогу, можна стати лише з 18 років. Для цього потрібно пройти навчання у додатку.

Під час авторизації, крім звичних методів перевірки, потрібно також підтвердити свою особистість (зокрема, те, що ви — жінка), відповівши на кілька питань у відеоформаті.

Як користуватися SafeUp?

Захисниць можна попросити про розмову дорогою, якщо вам страшно. Також можна попросити термінову допомогу та повідомити своє місце розташування. Захисниці можуть, як прийти на допомогу, підтримати, так і викликати поліцію за потреби.

Нині додатком користуються понад 70 тисяч жінок по усьому світу. Спільнота в Україні лише набирає обертів. Для того, аби захисниць більшало, варто розповідати про додаток близьким та подругам.

Схожі записи

Під синцями й рубцями: досвіди травм і травми досвідів в українській жіночій прозі

Роксолана Жаркова

«Плотненькая девочка» та «завелика для 12-річної»

«Дівчинка — аура, хлопчик — дія»: Марина Ланге і псевдопсихологія