Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Рівність в ефірі: Громадське радіо приєдналося до проєкту BBC
Статтi

Рівність в ефірі: Громадське радіо приєдналося до проєкту BBC

Громадське радіо — перше українське ЗМІ, яке приєдналося до проєкту BBC із забезпечення рівності — «50:50». Це проєкт для посилення видимості жінок в етері.

«Бути частиною «50:50» означає прагнути збільшити представництво жінок, а також надати аудиторії контент, який правдиво представляє світ, у якому ми живемо. Ми вітаємо Громадське радіо — нашого першого партнера в Україні», — привітали команду у BBC.

Головна редакторка Громадського радіо Тетяна Трощинська пояснює: у випадках, коли команда може впливати на вибір гостей, експерток та фахівчинь в етері має бути стільки ж, скільки й чоловіків.

«Для Громадського радіо важливо давати цим жінкам видимість, відкривати, можливо, менш відомих фахівчинь. Це річ, яку ми робимо вже багато років. Але ця ініціатива — можливість заявити, що в нашій редакційній політиці це дуже важливий пункт», — каже вона.

Поки що в рамках проєкту «50:50» відстежуватимуть баланс у вечірній прайм-тайм програмі «DriveTime», що виходить по буднях із 17 до 20.

700 колективів у структурі BBC долучені до проєкту «50:50». А також понад 130 партнерів у 29 країнах.

Нагадаємо, У Статуті Громадського радіо «сприяння досягненню гендерної рівності» вписане як частина мети діяльності організації.

В Україні для пошуку експерток існує база «Спитай жінку».

Схожі записи

Вперше. Зеленський призначив жінку в керівництво Служби зовнішньої розвідки

Капітанка Емі Бауерншмідт вивела в море авіаносець США

Жінки на дипломатичних теренах: поступ і зрушення

Вікторія Кобиляцька