Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Марина Шквиря — рятівниця ведмедів: «‎ШоТам» та «‎Спитай жінку» запустили відеопроєкт про експерток
Статтi

Марина Шквиря — рятівниця ведмедів: «‎ШоТам» та «‎Спитай жінку» запустили відеопроєкт про експерток

Відеоісторії про експерток у найрізноманітнішіх сферах: стартував спільний проєкт бази «‎Спитай жінку» та порталу добрих новин ШоТам. Перший ролик розповідає про Марину Шквирю — рятівницю ведмедів.

Проєкт відеоісторій має на меті руйнувати стереотипи про «‎чоловічі професії».

«‎Уже зовсім скоро ви побачите неймовирни історії експерток, які знають, як поєднати науку та сільське господарство, що робити з космічним сміттям. А також поділяться історіями про те, як виграти ралійні автогонки та досягті успіху у коментуванні футбольних матчів.

До Нового року ми плануємо опублікувати 6 відео, а потім продовжимо роботу над проєктом вже з новими експертками, які щодня змінюють наш світ на краще», — розповідає менеджерка бази «‎Спитай жінку» Катерина Кадер.

Катерина Кадер розповідає, що разом з ШоТам хочуть зробити експерток бази більш видимими. А також нагадати всім, що гендерний баланс думок в медіа є запорукою успіху всього суспільства.

«Варіантів співпраці зі ЗМІ було безліч. Але, на нашу думку, формат ШоТам найбільш вдало здатний розкрити потенціал експерток бази «‎Спитай жінку». І до цього всього ШоТам — це команда професіоналів та професіоналок, які роблять важливу справу у наш непростий, карантинний час», — додає менеджерка бази.

«‎Спитай жінку» це відкрита база експерток для медіа. Експерток у різних галузях: це екологині, юристки, політологині, журналістки, мистецтвознавиці, спеціалістки у сфері бізнесу, державного управління, менеджменту, реклами, психології. Проєкт, реалізований в рамках кампанії проти сексизму «‎Повага». І покликаний підвищити рівень видимості жінок у медіа-просторі та мінімізувати глибоко вкорінені гендерні стереотипи.

Схожі записи

Свекруха вижене з хати: Як старі побутові установки передаються через покоління

Юлія Гуш

«Бугров leaks»: усі деталі про «секс-скандал» довкола ректора КНУ

Ана Море

«Опора» вибачилася перед львівською депутаткою через некоректну оцінку її роботи