Повага
  • Головна
  • Статтi
  • «Креативні у нас студенти»: ректор КПІ відреагував на камеру в жіночому душі
Статтi

«Креативні у нас студенти»: ректор КПІ відреагував на камеру в жіночому душі

Ректор Київського політехнічного інституту (КПІ) Михайло Згуровський прокоментував виявлення камери спостереження в жіночій душовій гуртожитку №7.

Уся його реакція на засіданні ректорату — одна репліка.

«Креативні у нас студенти», — сказав Згуровський. А далі продовжив говорити про зменшення витрат на енергоносії.

Михайло Згуровський
Михайло Згуровський

Разом з тим адміністрація КПІ стверджує, що саме завдяки «нашій службі охорони та безпеки, а також поліції інцидент швидко було виявлено та розслідувано». За їхніми словами, надалі вже поліція прийматиме рішення щодо подальшої долі цього студента.

Тобто жодних слів про відрахування чи інші санкції від вишу немає.

Водночас студентки кажуть, що самі викликали поліцію та переконували адміністрацію у тому, що справа серйозна і потребує розголосу. Комендантка, зокрема, виправдовувала хлопця у присутності поліції.

«Ніякої реакції від університету не було. Вже після того, як ми надали ситуації розголосу, то в чаті гуртожитку почалася перепалка між студентками та коменданткою. Вона намагалася виправдати хлопця. Порівнювала цю ситуацію з курінням. Казала, що ми всі маємо, в першу чергу, думати про власні вчинки.

Також вона дозволила собі публічно писати імена дівчат, які приходили до неї питати про заяву до поліції. Оббрехала їх, сказавши, що вони нібито хотіли лише отримати компенсацію моральної шкоди», — розповідає «Повазі» одна з постраждалих.

Нагадаємо, у гуртожитку №7 Київського політехнічного інституту (КПІ) в жіночому душі гуртожитку знайшли приховану камеру.

Студентки підписали колективну заяву. Сподіваються, що справа дійде до суду, а порушник понесе відповідальність.

У поліції розповіли BBC, що камеру і записи вилучили. Тепер збирають докази та опитують свідків.

Вони відкрили справу за статтею 182 (ч. 2) Кримінального кодексу – Порушення недоторканності приватного життя. Йому загрожує арешт від трьох до шести місяців або обмеження волі від трьох до п’яти років.

Студентське самоврядування ініціювало розгляд справи комісією з правопорушень. Зараз хлопець поїхав з гуртожитку, але його поки що офіційно не виселили.

Схожі записи

Національний план дій «Жінки, мир, безпека»: задачі та методи реалізації

«Україна не готова до міністерки оборони»: Арахамія вдався до сексизму

Брак часу і страх критики заважають експерткам бути більш публічними — опитування