Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Камера в жіночому душі у гуртожитку КПІ: кримінальну справу закрили
Статтi

Камера в жіночому душі у гуртожитку КПІ: кримінальну справу закрили

Студента КПІ, який встановив приховану камеру в жіночій душовій у гуртожитку, звільнили від кримінальної відповідальності «у зв’язку з дійовим каяттям». Справу — закрили. Суд зобов’язав конфіскувати мінікамеру, а карту пам’яті — знищити.

Таке рішення ухвалив Солом’янський районний суд Києва.

Адвокат студента попросив суд звільнити його від кримінальної відповідальності, оскільки він щиро кається, визнає провину та сприяє розкриттю справи.

За словами адвоката, дві потерпілі у цій справі попросили закрити кримінальне провадження. Як ідеться в ухвалі, у потерпілих немає претензій до хлопця, а також він відшкодував їм шкоду.

Нагадаємо, у гуртожитку №7 Київського політехнічного інституту (КПІ) в жіночому душі гуртожитку знайшли приховану камеру. Студентки підписали колективну заяву.

Поліція відкрила справу за статтею 182 (ч. 2) Кримінального кодексу – Порушення недоторканності приватного життя. Стаття передбачала арешт від трьох до шести місяців або обмеження волі від трьох до п’яти років.

Студентське самоврядування ініціювало розгляд справи комісією з правопорушень. Жодних слів про відрахування чи інші санкції від вишу не було.

Ректор КПІ Михайло Згуровський прокоментував виявлення камери однією реплікою: «Креативні у нас студенти».

Схожі записи

«Візьми її зараз»: як у Одесі продають житло, порушуючи закон про заборону сексизму в рекламі

Жінок не вчили любові до себе, і досі не вчать достатньо

JINHA — курдська агенція новин, де працюють лише жінки