Повага
Image default
  • Головна
  • Статтi
  • Антон Тимошенко: Принизливі жарти писати легко, але стереотипи — це нецікаво
Статтi

Антон Тимошенко: Принизливі жарти писати легко, але стереотипи — це нецікаво

Стендап-комік Антон Тимошенко впевнений, що запит на несексистські та нестереотипні жарти є. Просто для того, щоб створювати такі жарти, треба більше зусиль.

Про це він розповів у великому інтерв’ю «Повазі».

«Мені хочеться, щоб моя аудиторія розвивалася і зростала. Як на мене, раніше взагалі було простіше стати коміком. Ти міг пожартувати, умовно кажучи, що всі білявки — тупі, й люди з цього сміялися. Сміялися з ейджизму, сексизму, гомофобії.

Проте зневага до якоїсь соціальної групи — це насправді нецікаво. Бо жарти, які когось принижують, писати легко. Цікавіше писати матеріал, який буде смішним без будь-якого приниження інших людей», — вважає стендап-комік.

Антон Тимошенко також переконаний, що комедійні програми типу «Вечірнього кварталу» чи «Дизель шоу» — застарілий контент, який дивляться за звичкою, на «фоні».

«Телебачення — це одна велика ілюзія. І «Дизель Шоу» або «Comedy Club» — це як санаторій в умовному Трускавці, який досі працює в тому вигляді, в якому був збудований ще за часів СРСР. Там все вже давно застаріле, нового нічого немає, але зате там не треба думати. Ти приїжджаєш і все — відпочиваєш.

Запит на нові жарти й на новий гумор є в тієї аудиторії, в якої є нове життя. У тих, хто якось розвивається сам. А якщо ти живеш «по накатаній», ходиш на одну й ту ж роботу 30 років, якщо твоє дозвілля — це «дім-робота-дім» і телевізор на вихідних, то нового життя тут немає. Як і попиту на новий інтелектуальний, розважальний контент, на нові жарти», — вважає комік.

Нагадаємо, в 2021 році Тимошенко знявся у проморолику, де закликав підтримати ратифікацію Стамбульської конвенції. 

Читайте також: Антон Тимошенко: Поплавський — це український Гарві Вайнштайн, але до нього не застосовують «культуру скасування»

Схожі записи

Волонтерство в Україні: Війна в тилу, що лежить на жіночих плечах

Вікторія Кобиляцька

«Треба думати про доньку»: бігунку Ольгу Ляхову не взяли на Олімпіаду через нещодавні пологи

Інна Совсун: чоловіки й жінки мають домовлятися між собою