Українські депутатки вимагають вибачень від ведучого радіо «Ера FM»

0 66

Міжфракційне депутатське об’єднання «Рівні можливості» вимагає вибачень від журналіста Матвія Ганапольського за висловлювання дискримінаційного характеру, що прозвучали під час програми «Ранок з Матвієм Ганапольським» на радіо «Ера FM». Програма вийшла в ефір 14 березня 2016 року.  Про це йдеться в заяві депутатського об’єднання «Рівні можливості».

i150_ArticleImage_113367Матвій Ганапольський, фото: Радіо Свобода

Зокрема депутатки надали фрагменти з ефіру, цитати Матвія Ганапольського:

«Вы щас получите по полной за свой букетик цветов…»

«Они хотят называть мужчину лидером, но при этом крутить им, как они хотят…»

«Это вы просто не разбираетесь в машинах… »

«Я знаю собачий язык. Вот она (собака) лает и кричит: «правду, хазяйка, хоть раз в жизни скажи правду»…»

«Про деньги под пытками она созналась…а сначала – верность, надежность, а потом – бабки, бабки, бабки…и собака – гав, гав, гав. Понимаете? Животное – друг человека, всегда заставит хазяйку сказать правду…»

«А шо ви так рано встали? Можна було ще 3 години спати… Думається про те, що можна
здерти з тих чоловіків?»

Ведучий Матвій Ганопольський прагнув створити образ сучасної жінки, зосередивши увагу слухачів на питанні, на що в першу чергу звертають увагу жінки у чоловіках – на матеріальні чи духовні цінності, – говориться в заяві депутатьсого об’єднання «Рівні можливості»:
ganapolski1

ganapolski2МФО «Рівні Можливості» закликає усіх редакторів, журналістів, представників ЗМІ бути толерантними, гендерно неупередженими та боротися із сексизмом у ефірах та на шпальтах видань. 

У свою чергу «Повага» приєднуєднується до заклику, а також планує розгорнутий матеріал про прояви сексизму в українських ЗМІ, в тому числі на радіо і телебаченні.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша электронна адреса не буде опублікована.