Фрагмент феміністичної книги для підлітків «Бути мною»

  • Серпень 8, 2016
  • 2237
  • 0

povaha-logo-headsУ цій рубриці із дозволу видавництв публікуються уривки творів, які роблять свій внесок у подолання сексизму, гендерної нерівності та дискримінації

Феміністична книга для підлітків шведської авторки Анни Хьоґлунд вийде українською. Видасть книгу «Видавництво» у перекладі Юлії Юрчук.

«Бути мною» — це історія тринадцятирічної дівчини Руси, яка дорослішає, міркує про поведінку однокласників, розглядає власне тіло та роздумує про те, як і чому функціонують обмеження для жінок.

collage_photocat 2

«Бути мною» — не тільки перша в Україні, а й одна з небагатьох у світі книжка, яка так відверто розкриває замовчувані підліткові проблеми. Тонко й дотепно, а водночас глибоко й пронизливо Анна Хьоґлунд порушує важливі гендерні питання повсякденного життя дівчинки-підлітка. Усе це щедро ілюстровано авторськими малюнками, афористичними репліками, колажами й коміксами, пише barabooka.

«Повага» публікує фрагмент коміксу, який за сюжетом малює головна героїня книжки «Бути мною».

9 10

Поділитись з друзями

Схожі записи Схожі записи

© 2014 Povaha.org.ua. Сайт кампанії проти сексизму у політиці і ЗМІ.
Використання матеріалів povaha.org.ua дозволено лише за попередньої згоди правовласників. Передрук матеріалів можливий за умови публікації активного гіперпосилання на сайт у першому абзаці. Редакція може не поділяти думки авторів у розділі "Колонки".
Листи зі пропозиціями та зауваженнями можна направляти на електронну адресу povaha.org.ua@gmail.com
Facebook Twitter

Система Orphus