Чи йдуть жінки в Парламент-2014? Огляд списків ВО «Свобода» та політичної партії «Опозиційний блок»

  • Жовтень 17, 2014
  • 1533
  • 0

Трохи більше ніж за тиждень до виборів, Повага представляє гендерний аналіз ще двох учасників виборчих перегонів – списків Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та новостворенної політичної партії «Опозиційний блок».

Svoboda OB1

Інформація про кандидаток взята із офіційного сайту ЦВК.

За посиланнями можно ознайомитись із гендерним аналізом інших політичних сил:   «Блоку Петра Порошенка» та Радикальної Партії Олега Ляшка http://povaha.org.ua/chy-jdut-zhinky-v-parlament-2014-ohlyad-spyskiv-bloku-petra-poroshenka-ta-radykalnoji-partiji-oleha-lyashka/, ВО «Батьківщина» та партії «Сильна Україна» http://povaha.org.ua/chy-jdut-zhinky-v-parlament-2014-ohlyad-spyskiv-vo-batkivschyna-ta-partiji-sylna-ukrajina/, КПУ та партії «Громадянська позиція» http://povaha.org.ua/chy-jdut-zhinky-v-parlament-2014-ohlyad-spyskiv-kpu-ta-partiji-hromadska-pozytsiya/, партії «Народний фронт» та «Об’єднання «Самопоміч» http://povaha.org.ua/chy-jdut-zhinky-v-parlament-2014-ohlyad-spyskiv-partiji-narodnyj-front-ta-objednannya-samopomich/.

Поділитись з друзями

Схожі записи Схожі записи

© 2014 Povaha.org.ua. Сайт кампанії проти сексизму у політиці і ЗМІ.
Використання матеріалів povaha.org.ua дозволено лише за попередньої згоди правовласників. Передрук матеріалів можливий за умови публікації активного гіперпосилання на сайт у першому абзаці. Редакція може не поділяти думки авторів у розділі "Колонки".
Листи зі пропозиціями та зауваженнями можна направляти на електронну адресу povaha.org.ua@gmail.com
Facebook Twitter

Система Orphus